Prozkoumejte

Cube systém

Flexibilní a především spolehlivý konstrukční systém s vysokou nosností vhodný pro širokou škálu průmyslových aplikací. Jeho modulární povaha umožňuje snadné přizpůsobení konstrukce potřebám vaší firmy a poskytuje záruku spolehlivého výrobku. Díky vysoké odolnosti a nosnosti poskytuje systém dlouhou životnost.

 

 

Klíčové vlastnosti stavebnicového systému


Základem celého systému jsou děrované čtyřhranné trubky o rozměru 40 x 40 mm a tloušťce materiálu 3 mm. Pravidelné děrování je nejen estetickým prvkem, ale také účinný způsob, jak šetřit čas při montáži. Každá čtyřhranná trubka přichází s přesným uspořádáním děr, což zjednodušuje a urychluje proces montáže, aniž by se musel zaměstnanec zabývat další úpravou materiálu. Systém používá šrouby se závitem M10 pro příslušenství a M8 pro kola. Navíc lze celý systém sestavit jen za pomocí 2 klíčů bez nutnosti svařování.

 

 

Konstrukční systém bez nutnosti svařování


I přes svou vysokou nosnost má systém jednu velkou výhodu - není nutno jej svařovat. Místo tradičního svařování systém využívá speciálních spojek, šroubů a matic pro vytvoření pevných a stabilních spojů. To umožňuje širší spektrum využití v průmyslovém prostředí, kde je potřeba především robustních konstrukcí. Nejenže šetří čas a náklady spojené se svařováním, ale také poskytuje flexibilitu a možnost rychlé adaptace na měnící se potřeby zákazníka.

 

 

Snadná údržba a vysoká bezpečnost

 

Tento systém nabízí jednoduchou údržbu a při poškození konstrukce minimalizuje dobu přerušení provozu. Bezpečnostní prvky jsou integrovány do designu konstrukce, což minimalizuje riziko nehod a zranění při manipulaci s těžkými předměty. Tímto způsobem lze chránit nejen přepravované materiály, ale také zdraví zaměstnanců.

 

 

Shrnuli jsme výhody Cube systému:

 

  • konstrukční návrh na míru zdarma
  • snadná montáž i demontáž
  • přestavitelnost
  • vysoká odolnost
  • kompatibilní s ostatními systémy
  • vysoká nosnost bez nutnosti svařování
  • dlouhá životnost
  • záruka až 5 let

Spojme se

Můžeme vám poradit?

Zavoláme vám, co nevidět, jen …

Nám dejte telefon

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky

Anebo rovnou sami….

Zavolejte na

+420 603 814 103