Prozkoumejte

Hliníkový profilový systém

Hliníkový konstrukční systém, jehož základem jsou hliníkové profily, známé také jako alu profily, jsou flexibilní a odolné stavební prvky vyrobené z kvalitního hliníku. Profily mají eloxovaný povrch, což zvyšuje korozní odolnost, tvrdost a otěruvzdornost profilu. Jejich nízká hmotnost a vysoká nosnost usnadňuje manipulaci a transport, což přispívá k efektivitě a snížení nákladů na logistiku.

 

 

Přečtěte si

Výhody hliníkového profilového systému

Shrnuli jsme výhody hliníkového profilového systému oproti standardizovaným konstrukcím:

 

 • konstrukční návrh na míru zdarma
 • lehká konstrukce
 • přestavitelnost
 • vysoká tuhost výsledné konstrukce
 • povrchová eloxová úprava
 • vysoká nosnost
 • ESD varianta
 • rozsáhlé příslušenství

 

Základem tohoto systému jsou profily různých velikostí a tvarů, které lze snadno kombinovat i s profily jiných výrobců, jako jsou např. Maytec a Item . Hliníkové profily nabízíme v několika různých velikostech:

 

 • 30 x 30 mm: rozměr ideální pro menší konstrukce a aplikace s nižší nosností
 • 30 x 60 mm: rozměr vhodný pro střední a větší konstrukce, používají se v kombinaci s profily 30 x 30 mm s cílem zvýšit celkovou nosnost konstrukce
 • 40 x 40 mm: standardní rozměr s vyšší nosností a stabilitou, často využívaný pro větší konstrukce, průmyslové účely nebo náročnější aplikace
 • 40 x 80 mm: největší nabízený rozměr s vysokou nosností, ideální pro velké konstrukce, výrobní linky nebo stabilní montážní systémy, používají se v kombinaci s profily 40 x 40 mm s cílem zvýšit celkovou nosnost konstrukce

 

 

 

Z hliníkových profilů lze vytvořit širokou škálu konstrukcí pro různá odvětví. Lze je také kombinovat i s levnějším trubkovým systémem, což rozšiřuje jejich konstrukční možnosti. Stejně jako u trubkových systémů jsou hliníkové profily ideálním prvkem pro konstrukci FIFO regálů a Flow Racků, které pomáhají s tokem materiálu. Díky jejich variabilitě jsou ideální pro:

 

Dílenské stoly

Hliníkové profily poskytují ideální základ pro konstrukci dílenských stolů s variabilními rozměry a konfiguracemi. Tyto stoly jsou stabilní, odolné a snadno upravitelné pro specifické potřeby dílen. Lze je doplnit o perfopanely, dílenské kontejnery i osvětlení.

Regály

Konstrukce regálů z hliníkových profilů nabízí flexibilní a odolné řešení pro skladování různých předmětů. Díky těmto regálům je organizace pracoviště velmi snadné, protože lze přizpůsobit jejich velikost i nosnost podle potřeb zákazníka. Navíc mají profily vysokou nosnost, takže jsou vhodné i pro těžší materiály a produkty.

Dopravníky

Hliníkové profily jsou také ideálním materiálem pro výrobu dopravníků. Jejich odolnost, lehkost umožňují vytvoření efektivních a spolehlivých dopravních systémů pro manipulaci s materiály.

Spojme se

Můžeme vám poradit?

Zavoláme vám, co nevidět, jen …

Nám dejte telefon

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky

Anebo rovnou sami….

Zavolejte na

+420 603 814 103