Prozkoumejte

Svařované konstrukce

Svařované konstrukce představují moderní a efektivní řešení pro různé stavební a průmyslové aplikace. Tyto konstrukce jsou velmi pevné a odolné, což je činí ideálními pro řadu využití, od malých domácích projektů až po velké průmyslové stavby. Všude tam, kde je potřeba efektivně a bezpečně přesunout nebo manipulovat s těžkými  zátěžemi jsou sařované konstrukce ideální volbou. Jejich správným výběrem a použitím lze významně přispět ke zvýšení produktivity a snížení rizika pracovních úrazů.

Díky své pevnosti a ekonomičnosti jsou oblíbenou volbou v mnoha odvětvích. Dají se kombinovat například s naším trubkovým systémem a získat tak ještě větší využití.

 

Přečtěte si

Výhody svařovaných konstrukcí

 

  • pevnost a odolnost - díky své tvarové stabilitě a pevnosti jsou svařené konstukce schopny odolávat vysokému zatížení a náročným podmínkám
  • ekonomičnost - ocelové profily jsou často cenově dostupné a jejich použití může snížit celkové náklady na stavební projekt
  • estetika - svařené konstrukce mohou být navrženy tak, aby vypadaly moderně a elegantně, což je činí vhodnými pro viditelné části staveb

 

Svařovaný vozík na míru

Svařovaný manipulační vozík na míru s tažnou ojí, která slouží k napojení vozíků na sebe do vláčku. Součástí je speciální mechanizmus, díky kterému je značně zmenšen poloměr otáčení vozíku. Právě díky těmto vlastnostem je produkt vhodný i do menších prostor. Barvu i rozměry lze upravit dle potřeb zákazníka.

Svařovaný stůl

Svařovaný stůl je navržen speciálně tak, aby splňoval všechny požadavky na bezpečnost a funkčnost při práci s těžkými nástroji. Je vhodný pro umístění strojů a těžkých zařízení. Tento robustní stůl s nosností 150 kg je ideálním řešením pro dílny, průmyslové provozy i domácí kutilské prostory, kde je kladen důraz na pevnost, stabilitu a bezpečnost.

Svařovaná konstrukce pro zavěšení

Tato robustní svařovaná konstrukce je ideálním řešením pro průmyslové provozy, kde je potřeba zajistit rychlý a bezpečný převoz dílů po tepelném zpracování. Výrobky z pece se pomocí speciálních držáků zavěsí na rám. Konstrukce jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko poškození výrobků během manipulace, což je klíčové pro udržení jejich kvality a integrity.

Spojme se

Můžeme vám poradit?

Zavoláme vám, co nevidět, jen …

Nám dejte telefon

Chráněno službou reCAPTCHAOchrana soukromí - Smluvní podmínky

Anebo rovnou sami….

Zavolejte na

+420 603 814 103