Dopravníky

Dopravníky   Dopravníky a dopravníkové systémy jsou zařízení pro nepřetržitý pohyb sypkého a suchého materiálu nebo kusového zboží. Typy dopravníků můžete vzájemně kombinovat nebo doplňovat o další mechanické prvky a tím vytvářet dopravníkový systém.   Podívejte se na již hotové konstrukce nebo kontaktuje naše zkušené... více

Kód: 22052602

Gravitační dopravník 22052602

Cena na dotaz

 

Gravitační dopravník z trubkového stavebnicového systému pro posun materiálů. Systém využívá válečkové dráhy pro přesun materiálu. Díky spodní válečkové dráze se sklonem jsou prázdné plastové paletky automaticky vraceny zpět na začátek dopravníku. Nosnost na patro 200 kg, celková nosnost 400 kg. Rozměry 840 x 3003 x 503 mm.

Kód: dopravnik

Poháněný pásový dopravník

Cena na dotaz

 

Pásový dopravník pro přepravu materiálů a produktů. Využívá se pro přepravu nejen sypkých materiálů, ale také kusového zboží v distribučních centrech, na letištích či v supermarketech. Aplikace na míru, všechny rozměry lze upravit dle potřeb zákazníka.

    Dopravníky

     

    Dopravníky a dopravníkové systémy jsou zařízení pro nepřetržitý pohyb sypkého a suchého materiálu nebo kusového zboží. Typy dopravníků můžete vzájemně kombinovat nebo doplňovat o další mechanické prvky a tím vytvářet dopravníkový systém.

     

    Podívejte se na již hotové konstrukce nebo kontaktuje naše zkušené odborníky, kteří vám rádi pomohou vymyslet řešení přímo na míru.