Kolejnicový systém

Kolejnicový systém   Kolejnicový systém nabízí kompletní řešení pro efektivní manipulaci se zásobami ve skladových prostorách. Hlavní součástí tohoto systému jsou monorail profily z eloxovaného hliníku, které slouží k přesnému vedení kolečkových vozíků podle principů FIFO (first in, first out) a LIFO (last in, first out... více

Kód: kolejnice_monorail

Kolejnice - Monorail, délka 1 m

678 Kč bez DPH

(820 Kč s DPH)

Kolejnice Monorail jsou profily pro přesné vedení kolečkových vozíků způsobem FIFO a LIFO. Jsou vyrobené z eloxovaného hliníku a připevňují se k zemi pro pevné a přesné vedení kolečkových vozíků. Kolejnicový systém je vhodný pro šířky kol do 40 mm a délku monorailu lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Max. délka je 5000 mm. Monorail má optimalizovaný tvar pro spolehlivé vedení koleček vozíků. Uvedená cena je za 1m, v případě požadavku na menší nebo přesnou míru jsme schopni Vám profil nařezat přesně dle Vašich požadavků.

Kód: najezdova_patka_vrtani

Nájezdová patka kolejnice - upevnění vrtáním

318 Kč bez DPH

(385 Kč s DPH)

Koncová patka kolejnice FIFO monorail vhodná pro hladké najetí skladových vozíků s kolečky do profilu FIFO monorail. Patka má optimalizovaný tvar pro spolehlivé vedení koleček vozíků.

Kód: konzole_samostatna

Konzole samostatná k upevnění kolejnice k zemi

132 Kč bez DPH

(160 Kč s DPH)

Konzole samostatná slouží k připevnění kolejnice FIFO monorail k zemi pomocí hmoždinek.

Kód: najezdova_patka_lepeni

Nájezdová patka kolejnice - upevnění lepením

287 Kč bez DPH

(347 Kč s DPH)

Koncová patka kolejnice FIFO monorail vhodná pro hladké najetí skladových vozíků s kolečky do profilu FIFO monorail. Patka má optimalizovaný tvar pro spolehlivé vedení koleček vozíků.

Kód: koncova_zarazka

Koncová zarážka do kolejnice FIFO monorail

125 Kč bez DPH

(151 Kč s DPH)

Koncová zarážka (klín) o šířce 35 mm do kolejnice FIFO monorail. Flín se zafixuje oboustrannou lepící páskou na požadovaném konci kolejnice a brání vyjetí skladového vozíku s kolečky. Snadná instalace.

  Kolejnicový systém

   

  Kolejnicový systém nabízí kompletní řešení pro efektivní manipulaci se zásobami ve skladových prostorách. Hlavní součástí tohoto systému jsou monorail profily z eloxovaného hliníku, které slouží k přesnému vedení kolečkových vozíků podle principů FIFO (first in, first out) a LIFO (last in, first out). Tyto profily se připevňují k zemi a jsou optimalizované pro šířky kol do 40 mm. Délka monorailu je přizpůsobitelná podle potřeb zákazníka, s maximální délkou 5000 mm, a cena je uvedena za metr s možností přesného nařezání podle požadavků.

  Systém pomáhá k maximálnímu využití skladovacího prostoru a zároveň umožňuje možnost využití kanban řešení (lze současně provádět zaskladnění a vyskladnění) s principem FIFO. Podvozkové vozíky pomáhají zajistit efektivní manipulaci s předměty a zvyšují přehlednost celého skladu. Konfigurace jsou dostupné v několika variantách – samostatné kolejnice s nájezdovými patkami nebo kolejnice se šibenicí,která slouží jako navigace k jednotlivým kolejnicovým pozicím.

   

  Každý projekt je jiný. Nechte si od nás poradit. 


  Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Neváhejte nás kontaktovat. Zboží můžete poptat přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.