Kolejnicový systém

Kolejnicový systém   Kolejnicový systém nabízí kompletní řešení pro efektivní manipulaci se zásobami ve skladových prostorách. Hlavní součástí tohoto systému jsou monorail profily z eloxovaného hliníku, které slouží k přesnému vedení kolečkových vozíků podle principů FIFO (first in, first out) a LIFO (last in, first out... více

Kód: kolejnice_monorail

Kolejnice - Monorail, délka 1 m

678 Kč bez DPH

(820 Kč s DPH)

Kolejnice Monorail jsou profily pro přesné vedení kolečkových vozíků způsobem FIFO a LIFO. Jsou vyrobené z eloxovaného hliníku a připevňují se k zemi pro pevné a přesné vedení kolečkových vozíků. Kolejnicový systém je vhodný pro šířky kol do 40 mm a délku monorailu lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Max. délka je 5000 mm. Monorail má optimalizovaný tvar pro spolehlivé vedení koleček vozíků. Uvedená cena je za 1m, v případě požadavku na menší nebo přesnou míru jsme schopni Vám profil nařezat přesně dle Vašich požadavků.

  Kolejnicový systém

   

  Kolejnicový systém nabízí kompletní řešení pro efektivní manipulaci se zásobami ve skladových prostorách. Hlavní součástí tohoto systému jsou monorail profily z eloxovaného hliníku, které slouží k přesnému vedení kolečkových vozíků podle principů FIFO (first in, first out) a LIFO (last in, first out). Tyto profily se připevňují k zemi a jsou optimalizované pro šířky kol do 40 mm. Délka monorailu je přizpůsobitelná podle potřeb zákazníka, s maximální délkou 5000 mm, a cena je uvedena za metr s možností přesného nařezání podle požadavků.

  Systém pomáhá k maximálnímu využití skladovacího prostoru a zároveň umožňuje možnost využití kanban řešení (lze současně provádět zaskladnění a vyskladnění) s principem FIFO. Podvozkové vozíky pomáhají zajistit efektivní manipulaci s předměty a zvyšují přehlednost celého skladu. Konfigurace jsou dostupné v několika variantách – samostatné kolejnice s nájezdovými patkami nebo kolejnice se šibenicí, která slouží jako navigace k jednotlivým kolejnicovým pozicím.

   

  Každý projekt je jiný. Nechte si od nás poradit. 


  Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Neváhejte nás kontaktovat. Zboží můžete poptat přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.