Podlahové značení

Podlahové značení představuje důležitý prvek vizuálního managementu a štíhlé výroby. Tato metoda využívá jasně definovaných značek, barev a symbolů na podlaze k usnadnění navigace, identifikaci pracovních zón, tras a bezpečnostních oblastí. K tomu využívá především podlahové pásky různých barev. Hlavním cílem podlahového... více

Kód: DSV530

Podlahová páska Supreme V (6 modelů)

2 690 Kč bez DPH

(3 255 Kč s DPH)

Pružná páska s vynikající přilnavostí vhodná do objektů s nedokonalou podlahou. Zkosené hrany pro minimální riziko zakopnutí a pro snadné přejíždění a otáčení vozíků. Snadná údržba, montáž a demontáž. Kaučukové lepidlo pro výbornou přilnavost.

Kód: DSX530

Podlahová páska Xtreme (6 modelů)

2 736 Kč bez DPH

(3 311 Kč s DPH)

Extrémně odolná značkovací páska vhodná pro provozy s velkým pohybem paletových vozíků. Hladká povrchová úprava a zkosené hrany pro snadné přejíždění a otáčení vozíků. Snadná údržba, montáž a demontáž. Kaučukové lepidlo pro extrémní přilnavost. 

    Podlahové značení představuje důležitý prvek vizuálního managementu a štíhlé výroby. Tato metoda využívá jasně definovaných značek, barev a symbolů na podlaze k usnadnění navigace, identifikaci pracovních zón, tras a bezpečnostních oblastí. K tomu využívá především podlahové pásky různých barev. Hlavním cílem podlahového značení je zlepšit organizační strukturu pracovního prostoru a minimalizovat chaos. Barevné podlahové pásky a symboly mohou být použity k označení různých typů materiálů, přiřazení úkolů nebo k indikaci bezpečnostních předpisů.
     

    V kombinaci s dalšími prvky vizuálního managementu, jako jsou nalepovací štítky, nástěnné držáky či informační kapsy a rámečky, podlahové značení přispívá k celkovému zlepšení organizační struktury a produktivity pracovního prostředí. Tato kombinace umožňuje pracovníkům rychleji a efektivněji plnit své úkoly. Podlahové značení je tak nejen prostředkem k usnadnění navigace a identifikaci pracovních zón, ale také přispívá k vytvoření bezpečného a organizovaného pracovního prostředí.