Cube systém

Cube systém   Prozkoumejte flexibilní a spolehlivý konstrukční systém, který je ideální volbou pro širokou škálu průmyslových aplikací. Jeho modulární design umožňuje snadné přizpůsobení vašim potřebám a zajišťuje spolehlivost a odolnost konstrukce. Díky vysoké nosnosti a odolnosti nabízí systém dlouhou životnost.   ... více
 • Skladem

Kód: WJ-SQ4040-000

Perforovaná čtyřhranná trubka WJ-SQ4040-000

1 023 Kč bez DPH

(1 238 Kč s DPH)

Perforovaná čtyřhranná trubka o rozměrech 40 x 40 mm, tloušťce stěny 2 mm a délce 4 m představuje inovativní stavební prvek s univerzálním využitím. Uvedená cena je za 1 m. Díky svému tvaru nabízí vysokou stabilitu a odolnost. Barva modrá, pozink, bez povrchové úpravy.

  Cube systém

   

  Prozkoumejte flexibilní a spolehlivý konstrukční systém, který je ideální volbou pro širokou škálu průmyslových aplikací. Jeho modulární design umožňuje snadné přizpůsobení vašim potřebám a zajišťuje spolehlivost a odolnost konstrukce. Díky vysoké nosnosti a odolnosti nabízí systém dlouhou životnost.

   

  Základem celého systému jsou děrované čtyřhranné trubky o rozměru 40 x 40 mm a tloušťce materiálu 3 mm. Pravidelné děrování těchto trubek šetří čas při montáži konstrukcí. Pro příslušenství používá systém šrouby se závitem M8 a M10, což umožňuje snadnou montáž bez potřeby svařování. Tato vlastnost také poskytuje flexibilitu a možnost rychlé adaptace na měnící se potřeby zákazníka. Díky speciálním spojkám a šroubům vytváří systém pevné a stabilní spoje, čímž minimalizuje riziko nehod.

   

  Cube systém nabízí snadnou montáž i demontáž, vysokou odolnost a především kompatibilitu s trubkovým stavebnicovým systémem. Pokud si nevíte rady nebo potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat naše zkušené konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku.