Trubkový stavebnicový systém

Co je součástí konstrukčního trubkového systému?   Ekonomický a variabilní trubkový stavebnicový systém Logiform umožňuje sestavit modulární aplikace a zeštíhlit tak výrobní či skladový provoz dle principů Kaizen a Lean Manufacturing. Základem stavebnicového systému jsou ocelové trubky o tloušťce stěny 1 mm nebo 2 mm,... více
  • Skladem
Země původu

Kód: PL-351G

Válečková dráha PL-351G

685 Kč bez DPH

(829 Kč s DPH)

Válečková dráha šířky 35 mm, celková délka 4000 mm. Ocelové tělo, vodící válečky s vyšším okrajem na jedné straně, průměr válečků 40 mm. Barva válečků šedá (GR) nebo černá (BK).

Co je součástí konstrukčního trubkového systému?

 

Ekonomický a variabilní trubkový stavebnicový systém Logiform umožňuje sestavit modulární aplikace a zeštíhlit tak výrobní či skladový provoz dle principů Kaizen a Lean Manufacturing. Základem stavebnicového systému jsou ocelové trubky o tloušťce stěny 1 mm nebo 2 mm, standardní délka trubky je 4000 mm. Povrch trubky je potažen syntetickou pryskyřicí pro vysokou odolnost v náročném prostředí. Trubky jsou dostupné nejen v mnoha barvách, ale také v provedení ESDnerez a hliník. Dalšími komponenty jsou ocelové spojky dostupné ve variantách černá, stříbrná a nikl, plastové spojky a hliníkové spojky. Klíčovým prvkem sestav jsou zejména válečkové tratě umožňující snadnější manipulaci s materiálem. Veškeré aplikace lze doplnit o prvky kvalitního kovového dílenského nábytku. 

 

Každý projekt je jedinečný. Poptejte řešení přímo pro vás.


Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Nebo již trubkový systém používáte a poptáváte alternativního dodavatele? Neváhejte nás kontaktovat! Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a samozřejmě zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.