Informační kapsy a rámečky

Informační kapsy a rámečky   Informační kapsy a rámečky slouží k uchování papírů různých formátů, jako jsou například letáky, brožury, informační materiály nebo katalogy. Tyto kapsy a rámečky jsou obvykle vyrobeny z plastu nebo průhledného akrylu a jsou snadno lze je snadno nainstalovat na různé povrchy.   Kapsy mají... více

Informační kapsy a rámečky

 

Informační kapsy a rámečky slouží k uchování papírů různých formátů, jako jsou například letáky, brožury, informační materiály nebo katalogy. Tyto kapsy a rámečky jsou obvykle vyrobeny z plastu nebo průhledného akrylu a jsou snadno lze je snadno nainstalovat na různé povrchy.

 

Kapsy mají obvykle otevřenou horní nebo boční stranu, do které lze vložit dokument příslušné velikosti. Běžně se využívají pro vystavení informací na místech, jako jsou nákupní centra, školy nebo kanceláře. Mohou být umístěny na stojanech, stolech nebo připevněné ke zdi a nabízejí snadnou výměnu a aktualizaci informací.

 

Výhodná nabídka při objednání většího množství

 

V případě, že poptáváte větší množství nás neváhejte kontaktovat. Naši obchodníci vám vytvoří výhodnou nabídku přesně na míru. Poptat zboží můžete jednoduše a rychle i na našem e-shopu pomocí pár kliknutí.

 

Profesionální a osobní přístup

 

Potřebujete pomoci s výběrem správných produktů? Obraťte se na naše odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího.