Vizuální management

Vizuální management   Je jednou z metod štíhlé výroby. Díky vizuálnímu managementu bude vaše pracoviště fungovat organizovaně a plynule.   Zavedení této metody s sebou přináší mnoho výhod a úspor, například:   zviditelnění problémů díky informačním rámečkům přehlednost a organizace díky perfopanelům ... více

Kód: DSV530

Podlahová páska Supreme V (6 modelů)

2 690 Kč bez DPH

(3 255 Kč s DPH)

Pružná páska s vynikající přilnavostí vhodná do objektů s nedokonalou podlahou. Zkosené hrany pro minimální riziko zakopnutí a pro snadné přejíždění a otáčení vozíků. Snadná údržba, montáž a demontáž. Kaučukové lepidlo pro výbornou přilnavost.

Kód: DSX530

Podlahová páska Xtreme (6 modelů)

2 736 Kč bez DPH

(3 311 Kč s DPH)

Extrémně odolná značkovací páska vhodná pro provozy s velkým pohybem paletových vozíků. Hladká povrchová úprava a zkosené hrany pro snadné přejíždění a otáčení vozíků. Snadná údržba, montáž a demontáž. Kaučukové lepidlo pro extrémní přilnavost. 

Vizuální management

 

Je jednou z metod štíhlé výroby. Díky vizuálnímu managementu bude vaše pracoviště fungovat organizovaně a plynule.

 

Zavedení této metody s sebou přináší mnoho výhod a úspor, například:

 

 

Každý projekt je jedinečný. Nechte si od nás poradit.

 

Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu nebo si nezávazně a samozřejmě zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz.