Doplňky

Doplňky   Široká škála doplňků pro organizaci a uspořádání – závěsné boxy, trakční ramena nebo popisné štítky pro efektivní uspořádání materiálu i produktů. Pomohou vám udržovat vaše prostory čisté a přehledné. Usnadní vám organizaci a zajistí, aby bylo vše na svém místě.   Nabízíme širokou nabídku doplňků k... více

Doplňky

 

Široká škála doplňků pro organizaci a uspořádání – závěsné boxy, trakční ramena nebo popisné štítky pro efektivní uspořádání materiálu i produktů. Pomohou vám udržovat vaše prostory čisté a přehledné. Usnadní vám organizaci a zajistí, aby bylo vše na svém místě.

 

Nabízíme širokou nabídku doplňků k trubkovému systému.

 

Díky dlouhodobé spolupráci s naším dodavatelem a leaderem v trubkových systémech HBL Logiform nabízíme kromě širokého sortimentu také nejvyšší kvalitu v oboru.

 

Řešení na míru

 

Každý projekt je jedinečný, proto nás neváhejte kontaktovat. Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro vás. Pokud si chcete zkusit navrhnou vlastní konstrukci, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.