Kovové spojky

Kovové ocelové spojky jako klíčový prvek   Základními stavebními prvky konstrukčního trubkového systému jsou ocelové trubky, ocelové spojky a válečkové tratě. Spojky nabízíme jednotlivě nebo v kompletních setech včetně spojovacího materiálu.    Technické vlastnosti ocelových spojek   Kovové ocelové spojky slouží k... více

Kovové ocelové spojky jako klíčový prvek

 

Základními stavebními prvky konstrukčního trubkového systému jsou ocelové trubky, ocelové spojky a válečkové tratě. Spojky nabízíme jednotlivě nebo v kompletních setech včetně spojovacího materiálu. 

 

Technické vlastnosti ocelových spojek

 

Kovové ocelové spojky slouží k vytvoření stabilní a odolné konstrukce. Nejčastěji jsou spojovány pomocí šroubového spoje. Pokud je nutné zajistit určitou polohu, jsou spojky vybaveny navrtávacím důlkem, kde je možné vytvořit otvor a následně spojku zanýtovat.

Široká nabídka různých variant spojek a setů umožňuje vybrat to správné řešení pro vaši konstrukci. Nabídku navíc neustále rozšiřujeme podle požadavků zákazníka.

 

Ocelové spojky a sety nabízíme ve třech variantách:

 

  • BK: černý práškově lakovaný povrch (bez chromu)

  • SV: bíle zinkovaný povrch obsahující chrom, vhodné i pro ESD použití

  • NI: poniklovaný povrch bez chromu, vhodné i pro ESD použití

 

Každý projekt je jedinečný. Poptejte řešení přímo pro vás.


Poptáváte pro vaši společnost zeštíhlení provozu na míru? Nebo již trubkový systém používáte a poptáváte alternativního dodavatele? Neváhejte nás kontaktovat! Poptejte požadované množství produktu přímo v e-shopu v detailu vybraného produktu, nebo si nezávazně a samozřejmě zdarma vyžádejte konzultaci s našimi zkušenými konstruktéry, kteří vám pomohou s tvorbou návrhů přímo pro váš provoz. Po zaměření a vzájemné konzultaci vám pak neprodleně zašleme individuální nabídku. Pokud si chcete zkusit návrh aplikace na vlastní pěst, vyzkoušejte náš konfigurátor, který si můžete stáhnout včetně knihovny prvků a zcela zdarma.